Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o.

           Zgłoś awarię: tel. 75 644 81 11

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w  Towarzystwie Budownictwa Społecznego w Bolesławcu sp. z o.o. na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze [art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywny 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)]

1/ Tożsamość Administratora i jego dane kontaktowe:

Administratorem Danych Osobowych jest Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławcu (59-700) ul. B. Chrobrego 3, reprezentowana przez zarząd spółki.

2/ Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych:

Inspektor Ochrony Danych (kontakt: Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu sp. z o.o., ul. B. Chrobrego 3, 59-700 Bolesławiec, telefon 075 644 81 11, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

3/ Cele przetwarzania danych:

Cele przetwarzania danych spółki wynikają z realizacji działalności statutowej. Podstawę prawną przetwarzania stanowi ustawa z dnia 26 października 1995 roku o społecznych formach rozwoju mieszkalnictwa oraz inne akty prawne zobowiązujące Administratora do przetwarzania danych osobowych.

4/ Informacja o odbiorcach danych:

Odbiorcą danych mogą być organy administracji centralnej, terenowej, kierownicy zespolonych służb, inspekcji i straży, inne podmioty prawne, jeśli właściwe przepisy prawa tak stanowią.

5/ Przekazanie danych osobowych do państwa trzeciego:

Nie dotyczy.

6/ Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane:

Okres przechowywania danych osobowych w spółce wynika z przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz z uregulowań wewnętrznych w zależności od rodzaju sprawy.

7/ Prawa osoby, której dane są przetwarzane:

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).

8/ Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:

Przysługuje Pani/Panu  prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9/ Informacja o warunkach zgodności przetwarzania danych:

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie określonego przepisu prawa, który zobowiązuje Administratora do pozyskania i przetwarzania takich danych. Pozyskiwanie Pani/Pana danych może również odbywać się na podstawie umowy, jeśli jest Pani/Pan jej stroną oraz na podstawie zgody na przetwarzanie danych – w określonych przypadkach.

10/ Informacja o profilowaniu i  zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji:

Nie dotyczy.